Profesjonalne artykuły sportowe zarówno dla klienta indywidualnego jak również firm i instytucji państwowych. Na rynku istniejemy od 2001 roku zajmujemy się sprzedażą sprzętów sportowych. Jako internetowy sklep sportowy ciągle się rozwijamy i codziennie stawiamy sobie nowe cele.

Sklep MySport.pl stworzony został z myślą o sprzedaży sprzętu sportowego dla klientów indywidualnych lecz bardzo szybko zaczął zajmować się również sprzedażą sprzętów dla ośrodków sportowych. Przez czas w którym jesteśmy obecni na rynku zdobyliśmy doświadczenie pomagające nam ocenić solidne firmy i ich produkty które charakteryzuje przede wszystkim niezawodność. Nastawienie na sprzedaż jakościową a nie ilościową jest jednym z naszych głównych celów które stawiamy sobie każdego dnia.

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt sportowy który spełni najwyższe oczekiwania. W mysport.pl oferujemy sprzęty do: fitness, lekkoatletyki, gimnastyki, sportów drużynowych , sportów towarzyskich oraz tańca i baletu. W osobnej kategorii oferujemy firmom budowlanym, fundacjom, gminom i szkołom sprzęt do wyposażenia sal, boisk, świetlic i ośrodków sportowych. Czas reakcji na zapytania klienta oraz wiedza pozwala nam na wygrywanie różnego rodzaju przetargów które z dnia na dzień stawiają nam coraz większe wyzwania w tej dziedzinie. Większość naszych produktów posiada deklarację zgodności, certyfikaty bezpieczeństwa i spełnia normy europejskie.

Jesteśmy producentem luster oraz drążków baletowych


Z poważaniem,
Zespół www.mysport.pl