• pl pl
Menü
Place zabaw, wyposażenie parku zabaw, architektura parków miejskich, centrum miejskiej rozrywki. Stoły, ławki, piłkarzyki na zewnątrz, zewnętrzne stoły tenisowe do tenisa stołowego, ścianka do tenisa ziemnego oraz miniboisko do gry w piłkę nożną.

Park miejski to teren rekreacyjny gdzie człowiek szuka oddechu od codzienności, park miejski to przede wszystkim natura, drzewa i zieleń. Przestrzeń parku powinna jednak inspirować do niecodziennych form spędzania czasu, idąc tą drogą myślową oferujemy gminom i miastom możliwość zmiany nudnego parku miejskiego w miejsce spotkań i zabawy.

Najczęściej wybieranym sprzętem jaki można spotkać w parku są stoły i ławki które zachęcają do siedzenia, czas aby skończyć z wszędobylskim stylem siedzenia i braku ruchu. Nasza oferta skierowana jest do kreatywnych ludzi którzy chcą być docenieni za swoje pomysły. Dlaczego nie urządzić zamiast nudnego parku centrum rozrywki i sportu?

Oczywiście bez ławek i stolików powierzchnia parku się nie obejdzie jednak warto pomyśleć o najmłodszych i w tej przestrzeni zachęcać ich do aktywnego spędzania wolnego czasu. Dzięki sprzętom sportowym oferowanym w naszym sklepie park może stać się centrum sportu nawet w małej miejscowości. Po co budować kort tenisowy jeżeli tyle samo przyjemności sprawi ścianka do tenisa ziemnego, dlaczego nie umożliwić znajomym lub ludzom w mieście a nawet na wsi rozgrywania turnieju piłkarskiego?

Czy nie warto zainwestować w coś innego niż tylko stoły z ławkami? W ofercie sklepu sportowego mysport znajdziemy również stoliki przy których można się zatrzymać i wypić kawę jednak nie zachęcają one do siedzenia. Jeśli również uważasz że nasza oferta jest ciekawa spróbój i skorzystaj z niej. Nasze rozwiązania doceniło już wiele miejscowości i ludzi w nich mieszkających. Zaproś mieszkańców do aktywnego spędzania czasu.