Place zabaw, wyposażenie parku zabaw, architektura parków miejskich, centrum miejskiej rozrywki. Stoły, ławki, piłkarzyki na zewnątrz, zewnętrzne stoły tenisowe do tenisa stołowego, ścianka do tenisa ziemnego oraz miniboisko do gry w piłkę nożną.

Park miejski to teren rekreacyjny gdzie człowiek szuka oddechu od codzienności, park miejski to przede wszystkim natura, drzewa i zieleń. Przestrzeń parku powinna jednak inspirować do niecodziennych form spędzania czasu, idąc tą drogą myślową oferujemy gminom i miastom możliwość zmiany nudnego parku miejskiego w miejsce spotkań i zabawy.

Najczęściej wybieranym sprzętem jaki można spotkać w parku są stoły i ławki które zachęcają do siedzenia, czas aby skończyć z wszędobylskim stylem siedzenia i braku ruchu. Nasza oferta skierowana jest do kreatywnych ludzi którzy chcą być docenieni za swoje pomysły. Dlaczego nie urządzić zamiast nudnego parku centrum rozrywki i sportu?

Oczywiście bez ławek i stolików powierzchnia parku się nie obejdzie jednak warto pomyśleć o najmłodszych i w tej przestrzeni zachęcać ich do aktywnego spędzania wolnego czasu. Dzięki sprzętom sportowym oferowanym w naszym sklepie park może stać się centrum sportu nawet w małej miejscowości. Po co budować kort tenisowy jeżeli tyle samo przyjemności sprawi ścianka do tenisa ziemnego, dlaczego nie umożliwić znajomym lub ludzom w mieście a nawet na wsi rozgrywania turnieju piłkarskiego?

Czy nie warto zainwestować w coś innego niż tylko stoły z ławkami? W ofercie sklepu sportowego mysport znajdziemy również stoliki przy których można się zatrzymać i wypić kawę jednak nie zachęcają one do siedzenia. Jeśli również uważasz że nasza oferta jest ciekawa spróbój i skorzystaj z niej. Nasze rozwiązania doceniło już wiele miejscowości i ludzi w nich mieszkających. Zaproś mieszkańców do aktywnego spędzania czasu.